| alexx102428 a întrebat:

Care echipa din liga 1 credeti ca are cea mai mare grilă de salarizare in acest moment dintre CFR CLUJ si FCSB?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Steaua

| Drimmero a răspuns:

Pe tine chiar te mai pasioneaza liga 1?

| alexx102428 explică (pentru Drimmero):

DA!

| Drimmero a răspuns (pentru alexx102428):

Apreciez, insa nu mai exista fotbal de valoare in liga 1. M-am orientat la timp si m-am detasat de campionatul asta.

| RzV28 a răspuns:

Clar FCSB. Cfr a adus multi jucatori straini nu prea cunoscuti si a repatriat unii jucatori mai invarsta gen Culio, Hoban care nu pot avea salarii prea mari. FCSB a adus jucatorii cei mai importanti din prima liga si le-a oferit salarii mari. Becali nu prea se uita la bani cand vine vorba de a aduce jucatori si nu se uita nici atunci cand face salariile. CFR abia a iesit din insolventa si nu isi permita sa arunce deodata cu banii in jucatori