| MihneaCaatalin a întrebat:

Cat de repede fac un 6 pack? Nu sunt gras de loc dar am vazut ca nu se vede nimic... Ce pot face sa fac cat mai repede unul!
Dau funda! P.S. Am vazut ca unii copii mici de 7 ani au patratele si ma enerveaza ca eu nu am!

2 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Fa mult sport.Incepe cu alergat dimineata/seara si apuca-te de exercitii speciale pentru abs.Cauta pe youtube. happy

| Andrey0070 a răspuns:

Patratelele nu apar stand degeaba! Copilul de 7 ani pe care l-ai vazut, are patratele din cauza ca-l munceste tac-su multe ore pe zi, ceea ce ar trebui sa faci si tu. antrenament, dieta corespunzatoare, eventual niste suplimente (proteina din zer, creatina, etc). 6 packul nu pica din cer!