| elev a întrebat:

ce magazine cu biciclete ieftine imi recomandati in Iasi as vrea ceva cu frani pe disc, stiu doar Siraj si Hervis.ma intereseaza unde gasesc mai ieftin si de calitate...

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Încearcă şi la BIKE MANIA, Kaufland, Carrefour, Metro şi SELGROS însă în Siraj cred că sunt cele mai ieftine.
Pa-pa.

| elev explică (pentru Hydrangeaceae):

Ma refer si caitate si pret...sigur e sirajul cel mai ieftin? si unde sunt acolo in spate unde sunt multe? esti din Iasi?

| elev explică (pentru Hydrangeaceae):

Imi raspunzi si mie daca vrei?!? deci in siraj sunt cele mai ieftine si sunt de calitate, vreau un raspuns sigur...

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru elev):

Da, în Siraj găseşti cele mai ieftine biciclete, sunt şi de calitate.

4 răspunsuri:
| pagetoc a răspuns:

Vezi la Dechatlon, sau prin Metro, Selgros.