| sparax a întrebat:

ce mi se poate intampla daca am luat o supradoza de suplimente(la sala)?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai palpitatii sau stari de sufocare, fugi la spital, ca poti sa faci atac de cord.

| sparax explică (pentru Violleta2022):

Le am luat ieri pe la ora 13-14 si abia de la ora 3 am am inceput sa am palpitatii si stari de sufocare, si acum e ora 17 si nu am patit inca nimic, dar inca am starile astea... sa ma grabesc la doctor sau sa mai astept?

| DovleacTurbat a răspuns (pentru sparax):

Ce fel de suplimente? Nu se intampla nimic daca e vorba de vreo pudra proteică, gainere.

| sparax explică (pentru DovleacTurbat):

Https://gyazo.com/462e649906f5a31c1a08d562438ec2c4
in total am luat 10 pastile si 2 prafuri

| DovleacTurbat a răspuns (pentru sparax):

Probabil mici probleme cu stomacul. Sunt pe telefon nu vad, dar cred ca e vorba de un gainer si o creatina?

| AlexNab0k0v a răspuns:

Dacă nu te simți bine - mergi la doctor.
Ca să te fac să te simți mai bine - în cel mai rău caz o să-ți crească un al 3lea sfârc :-D

| nikoletabukidefer a răspuns:

1. ti se dezumfla muschii
2. o sa ajungi la spital
3. mori