| Ovidiu11 a întrebat:

ce parere aveti, cine va castiga diseara, Steaua sau Vaslui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu ce să zic... Oricare dintre ele poate câştiga, dar la fel de bine se poate termina şi egal.

4 răspunsuri:
| Lowsensitive a răspuns:

Dupa cum stim Vaslui are jucatori buni ca Dani Coman sau Samartean insa sa nu il uitam pe Niculae.Insa Steaua are ca antrenor pe Reghecampf si are si jugatori buni precum Tanase sau Adi Popa.Eu cred ca va castiga Steaua caci are un antrenor extraordinar.

| dendendenis a răspuns:

Stai linistit ca castiga Steaua cu 2-1.Fi sigur.

| LeoMessi10 a răspuns:

Vaslui-steaua 0-2

| stelistu720 a răspuns:

Nu stiu, cred ca va fi un meci cam echilibrat, sper sa castige Steaua