| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Ce părere aveți despre suplimentul Tribulus de la Myprotein sau Pronutrition?
Aștept păreri, mai ales de la cei care l-au încercat.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O mare vrajeala in primul rand mint poporul ca are efecte asemanatoare cu steroizii anabolizanti, pe bune? niciodata un produs care nu contine testosteron fie el si sintetic nu are cum sa fie echivalent cu 5% din testosteron, deci vrajeala pe de alta parte daca incep cu o minciune ce incredere sa mai ai?
Iti zic eu ce face acest tribulus iti da acnee (unele cazuri) si in rest nimic, un fel de placebo, a si cica este afrodisiac, nu stiu.
Pentru cresterea masei musculare proteina este baza in orice supliment iar pentru cei care iau greu in greutate si masa musculara un supliment cu proteine+carbo, restul sunt prostii si gaselnite care nu au importanta deosebita.

| cristiww a răspuns:

Bani aruncati indiferent de firma!