| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport/sporturi aș putea începe să practic la vârsta de 17 ani, pentru a-mi îmbunătăți condiția fizică (și musculară)? Vreau ceva la care să trebuiască să merg la un curs, nu să fac așa, de capul meu. Vreau să mă țin de el, și să fie și un instructor care să mă învețe. Nu neapărat un sport de performanță, dar să fie ceva unde pot progresa constant. Inclusiv dans, dacă e. Dacă aș putea aș face gimnastică, adooor gimnastica, dar sunt mult prea bătrână ca să mă primească cineva la vreun curs laughing

Eu sunt din Brașov. Poate știți și vreun antrenor/club sportiv din Brașov pe care mi-l puteți recomanda.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Du-te la sala.