| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ce trebuie sa mananci daca faci sala? Dimineata la pranz si seara si intre mese

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii. Deci si eu merg la sala si merg de ceva timp. Daca mergi la sala trebuie sa mananci foarte foarte des. E bine sa mananci mai ales : carn, oua, si sa bei lapte.
Dar sa mananci foarte foarte des. In timp ce lucrezi ti se slabesc niste ate din muschi, iar acestea se reintragesc, se fac mai mari cu ajutorul mancarii.

Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*

2 răspunsuri:
| vanessa63425789 a răspuns:

Incearca sa mananci ceva sanatos dar echilibrat:
dimineata:Iaurt cu fulgi de creale(poti sa iei de la activia) sau o salata de fructe.
La restul nu prea mai stiu.
Dar te poti informa pe site-ul:
http://www.ele.ro/......sala-28849
Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru vanessa63425789):

Depinde ce obiective are, daca vrea masa musculara tot ce-ai enumerat tu ar fi intr-o singura masa ( din cele 5 mese CONSISTNETE + alte gustari, deci 6-7 mese )