| kopotoru a întrebat:

Buna TPU ce ziceti se va produce azi o surpriza la
PSG-Barcelona sa castige PSG
si Bayern munchen - Juventus sa castige juventus as vrea sa pariez iau prea putini bani daca pariez pe barcelona si bayers macar 1 ziceti-mi va castiga psh sau juventus pe care sa pun? PSG nu se poate baza pe Ibrahimovici e suspendat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, nu-i Ibrahimovic, dar bănuiesc că vor juca Moura, Maxwell, Lavezzi şi Beckham(?).

Nu va fi produsă nicio surpriză dacă vor câştiga PSG sau Junvetus, fiindcă toate cele 4 echipe pomenite de tine sunt la un nivel foarte înalt, dus aproape la rang de perfecţie. În mod normal PSG-ul ar trebui să scoată un rezultat bun, având în vedere că joacă acasă. Cât despre Bayern - Juventus, aş zice că se va termina egal.

| cosminjuve a răspuns (pentru anonim_4396):

Ibrahimovic are drep de joc!

3 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Poti incerca. exista sanse
si eu am pus un bilet pe juve si psg, au cote frumoase si merita o incercare am pus cu 2 lei imi iese castig 120 am mai pus 2-3 meciuri am pus si fc porto sper sa imi iasa

| ioniliescu921 a răspuns:

La bayern-juve x2,,,,,,, malaga-dortmund1x,,,,,,,,,,,,,,,,real- galata 1x,,,,,,,,,,,,,,,,,, psg-barca x2...