| sensationgirl a întrebat:

Cine imi poate da un site sigur de unde pot cumpara bilete pentru meciuri de fotbal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.eventim.ro/ro/sport/fotbal/

Eu mi-am luat de aici de mai multe ori, ultima oară la un meci al Astrei parcă.

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Site-ul echipei respective, de la stadion, de la bisnitari... dar nu recomand sa cumperi de la bisnitari, vand un bilet la pret de 10, asta pentru cei disperati care vor sa vada meciul pe ultima suta de metri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu neapărat, au și bișnițarii momente când ajung să dea mai ieftin decât la case. laughing Mi-am luat la Dinamo-Steaua în playoff-ul trecut, la VIP2, la jumătate de preț de la unul, dar era 1 mai și nu a fost interest atât de mare pentru bilete.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia sa fii jucat cu Arsenal de exemplu, cum era 300 de lei biletul cel putin ))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

La meciurile cu echipe mari, e 100 lei un bilet la tribuna a-2-a. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De la casele de bilete, dar la bisnita e mult mai mult. Conteaza si competitia...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Iti poti lua si d epe site-ul echipei favorite.