| alinalinalin9898 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o sala de forță pentru începători in Brasov?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu sunt deschise salile in aceasta perioada a starii de urgenta!
Cum spunea colegul Oracle nu exista decat sali de forta ele nu sunt pentru incepatori sau pentru avansati!

| Apokales a răspuns:

Exista sala de forta pentru incepatori?!

| alinalinalin9898 explică (pentru Apokales):

Adică nu vreau ce va la extra bani o sala mică pana in 100 de lei!

| Apokales a răspuns (pentru alinalinalin9898):

Asta-i altceva si nu stiu nici o sala in Brasov. Stiu doar un antrenor bun de acolo, Alex Stoian.

https://www.youtube.com/user/alexstoianlifestyle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala de fitness voiai sa spui nu sunt deschise deocamdată

| Raluca591 a răspuns:

Nu exista sali de forta!

| Apokales a răspuns (pentru Raluca591):

Daa... bicepsul meu a fost forjat de zeiwinking.