| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU cum pot face tractiuni la bara fara sa ma doară palmele si fara sa îmi fac bataturi?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da. Slabesti din greutate si inveti cum sa prinzi corect bara.
Daca dai inainte pe palme cu praf de talc, atunci te ajuta.

| Daniel9988 a răspuns:

1.Da-te cu praf de talc
2.Incearca sa tii bara spre centrul palmei, n-o sprijini in degete.

| Moon1997 a răspuns:

Durere trebuie sa simti si bataturi aia trebuie aia te caleste si iti face o mana de barbat

| Felekan_Ramona_1978 a răspuns:

Legand palmele cu fasii de tifon ar fi o varianta, insa, dupa o vreme bataturi vei face oricum, se intareste pielea si-apoi nu te mai dor palmele.