| FOKAA a întrebat:

Buna TPU.Cum pot sa imi fac un sac de Box (IMPROVIZATIE)?
Stitii profesorii de BOX in orasul : Urziceni spunetimi si mie happy
dau Fundita!

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Salut fokaa! pai ai putea sa iti cumperi un sac de dormit, care e mult mai ieftin ca un sac de box, si nu stiu daca stii dar este un material foarte bun pentru un sac de box. Dupa care poti sa bagi in el niste carpe care sa nu fie foarte moi, pentru a nu se lasa sacul. Apoi poti sa il legi cu o sfoara si sa il atarni de perete sau de ceva. Sper ca te-am ajutat! bafta la facut sacul de box sa ajungi un mare boxeur! big grin

| xioliolioloix a răspuns:

Pai il faci dintr-un material din piele in care bagi nisip, mai bine cumperi de pe net.

| Speechless a răspuns:

Pai il faci dintr-un material din piele in care bagi nisip, mai bine cumperi de pe net.
http://www.okazii.ro/......-a59677862

| Leeuk a răspuns:

Pai ia un sac si baga ceva mai usor:
usor: pene

mediu: nisip

greu: niste plapumi mai mici si grele Fundita?

| antonio21 a răspuns:

Intai ia un sac si umple-l cu ceva usor ca paie sau ceva de genu dar nu foarte indesate. Dupa il infasori in scoci ca sa il faci de grosimea unui sac de box si sa ii oferi rezistenta. Dupa ce l-ai infasurat umple-l cu nisip(adica printre paie. daca ai fi pus numai nisip intr-un sac de un metru ar fi avut cam 100kg.de aia folosesti si paie).in final il legi la cap si il prinzi de ceva.

| Yahim98 a răspuns:

Am mai vazut pe alt site...
de la capatul pantalonilor de BLUGI(blogi reziste mai bine) tai cu o foarfeca 10-20 cm, cu guta cosi ambele capete si la unul dintre capete las putin locpentru a umple saculetul/sacul, dupa ce a fost umplut cu orez saunisip sau fulgi il poti coase in totalitate.iti ure noroc happy

| Biladen a răspuns:

Pai poți sa iei 4 saci de rafie, iar apoi sa bagi într-un sac nisip să-l atarni de ceva si poate sa nu Tina acel sac dar i-l acoperi cu cele 3 sacuri rămase.