| Matei4 a întrebat:

Cum pot scapa de grasimea de pe piept? DAU FUNDAAA

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deficit caloric, grasimea inseamna energie, cate kg ai? inaltme?

| Violleta2022 a răspuns:

Renuntand la paine, fainoase, cereale, dulciuri, sucuri si facand sport.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Flotări. Pushups.

| Paul754880338 a răspuns:

Grasimea, nu se poate arde sau disloca doar dintr-o anumita zona a corpului. Ea se va arde, in urma antrenamentului si a dietei de pe toata suprafata corpului. Daca ai ceva mai multa grasime pe piept, asa cum altii au pe burta, sau fetele pe coapse si pe fund asta este o alta problema. Grasimea pe piept la baieti, daca este si insotita de alte simptome specifice ar putea fi un usor dezechilibru hormonal. Dar nu te ingrijora, dieta si antrenamentul vor regla si asta. Deci, fuguta la sala fa-ti abonament si mai renunta un pic la dulciuri.