| MihneaCaatalin a întrebat:

Cum sa fac sa slabesc in zona abdomenului mai repede, nu am multa grasime dar vreau sa mi se vada bine abdomenul si patratelele...
P.S: Nu vreau sa incerc nici o dieta, doar exercitii pe care sa le fac acasa, eu fac mai rar cardio.

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Tocmai asta este problema. Fie ca-ti place sau nu, abdomenul o sa fie vizibil doar cand o sa inveti sa mananci corect.
Lasa dietele, in caz ca nu ai observat toate merg pe aceleasi principiu "deficit caloric"
Cu exercitile nu rezolvi nimic, atata timp cat alimentatia nu este corecta.

| Cosmin86 a răspuns:

"Nu vreau sa incerc nici o dieta" asta e ceav de genul "vreau sa conduc o masina fara sa incerc sa ma urc in ea intai".

Termina cu asemenea ABERATII si fa-ti o dieta ca lumea speciala, bazata pe proteine.

| MihneaCaatalin explică (pentru Cosmin86):

Bai eu am 13 ani! MANANC SANATOS IN FIECARE ZI 2 FRUCTE, SALATE, FARA FASTFOOD sau Prajeli, NU AM GRASIME! Ce mai vrei?

| Cosmin86 a răspuns (pentru MihneaCaatalin):

1. daca nu aveai grasime se vedeau PERFECT patratelele
2. se vede ca ai 13 ani...

Ia cauta pe net "procentul de grasime corporala", sa vezi ca la 8 % se vad perfect patratele. La 5-6 % deja se vad si toate venele de pe muschi.

Mai citeste