| joghu22 a întrebat:

Daca fac exerciții de acasă timp de 1 luna și mănânc orice dar nu pe saturate mai puțin prăjeli și dulciuri credeți ca voi slabi?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca o sa mananci suficient incat, per total, sa fii in deficit caloric, da, vei slabi.

| Adry05 a răspuns:

Depinde și cât de intense sunt exercițiile. Dar da, vei mai slăbi măcar puțin.

| Cosmin86 a răspuns:

Depinde de mai multi factori, in special de metabolismul tau.

In general "exercitii acasa" = frectie la picior de lemn.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa te consulti cu o persoana care este specializata in asa ceva. Fiecare persoana slabeste intr-un mod diferit.

| Apokales a răspuns:

Nu am de unde sa stiu, dar cu cat iei mai multe schimbari de genul acesta cu atat vei fi mai aproape de a slabi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi in deficit caloric ca sa slăbeștihappy dar tu fa exerciții, ca o sa arați mai bine. Câte kg ai și ce înălțime? Ești fata sau baiat?

| joghu22 explică (pentru anonim_4396):

75 de kg, băiat, 1.71

| brokxy a răspuns:

Depinde de exercitii, unele maresc musculatura picioarelor si te mai ingrasi... Chiar daca nu mananci mult. Bine asa a fost in cazul meu laughing

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.