| ovidiu0806 a întrebat:

daca fac zilnic 40 gantere 20 flotari si 20 genoflexiuni.a cate doua serii de fiecare.de 2 ori pe zi, cam in cat timp o sa se cunoasca diferenta.

P.S.am 63 kg.si 170 inaltime, 17 ani.
Multumesc pentru viitoarele raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Desigur ca o sa se vada pana organismul se adapteaza si trebuie sa tot maresti greutatea, de exemplu x face 20 de flotari timp de 14 zile daca in primele 5 zile vede o diferenta apoi numai vede nimic, depinde de genetica ta cat de rapid se adapteaza, vezi si de alimentatie mai multe proteine