| Trandafirii a întrebat:

Buna TPU dau funda si vot!

Surorile Tomsa Andra de 9 ani, si Tomsa Amalia de 11 ani, ele sunt din Barlad, ele sunt la sporul conduinta, deci nu gimnastica(seamna putin cu gimnastica), sportul este conduinta, au castigat medalii, uitati-va la acest videoclip si spuneti-va parerea, si spuneti si ce faceau fetele in videoclip, altfel nu dau funda, cine spune cea mai buna parere primeste funda! www.youtube.com/watch?v=O-elNDgjvFM

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

Frate deci m-ai disperat cu intrebarea asta, nu ne intereseaza cine sunt astea doua si ce fac ele, site-ul asta este dedicat intrebarile in special la categoria asta raspundem intrebarilor legate de sport daca nu ai observat.