| bicdghwa a întrebat:

Deci sa incep sincer., chiar nu am ce face si voiam sa pun aceasta intrebare:
Ce parere aveti in legatura cu disparitia fostei glorii Fc Arges? Adica totusi... mai ales ca acum joaca in liga a patra ca si Fc Arges 1953 si sunt unii in liga a 2-a ca care se numesc Fc Academica Arges, si care se zice ca vor sa ia palmaresul (eu nu prea cred), nici macar nu ii face putina reclama la televizor. Adica, totusi, a scos jucatori mari gen Nicolae Dobrin, care dupa parerea mea a fost cel mai bun jucator roman de fotbal din toate timpurile, mai bun ca Gheorghe Hagi, pe Ilie Barbulescu, Radu2, si nu stiu multi, am doar 13 ani, dar si jucatori care inca sunt in fotbaloul contemporan gen: Vlad Chiriches, Gardos, Cristi Tanase, Adi Mutu, care daca nu se droga el ajungea cel mai mare fotbalist roman.
In mare parte sustin aceasta echipa, si imi pare rau de soarta acesteia, la fel ca si alte echipe mari din fotbalull romanesc.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu pot spune decat atat: pacat!