| vladimirsergiu a întrebat:

E buna de ceva cartea cresti 5-10 cm in numai 7 saptamani? A crescut cineva cu ea? Astept raspunsuri de la cei care au incercat-o.

6 răspunsuri:
| Servetzel a răspuns:

Nu cresti cu carti. Cresti mancand legume si dormind dupa-amiaza.
Eu dorm 2 ore zilnic la pranz si am 1.87 laughing

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Nu cresti cu carti

| cristianobughi a răspuns:

Nu laughing

| unul1 a răspuns:

NU! Dar pentru amuzament ne-ai putea lasa link-ul de la carte. Ca sa cresti trebuie sa ai o mostenire genetica buna. De exemplu parintii mei au 1.70 si eu am 1.86 dar am avut bunici mai inalti. Oricum unele exercitii te pot ajuta dar nu se pot vedea prea mari rezultate.

| Mihai543215 a răspuns:

Nu vreau sa iti iau sperantele, dar cartea e un ****. Si stiu asta foarte bine, o stiu atat de bine incat nici nu am auzit de ea sau am citit-o si pot sa iti zic 100% sigur, poti sa faci pe dracu in patru, daca Dumnezeu nu vrea sa cresti pai NU cresti... Si eu am sperat de la 15 ani ca o sa ma mai inalt, am 17 si tot la 1 77 am ramas... Singuru' lucru pe care poti sa il faci e sa ii oferi organismului necesarul, sa nu il infometezi, si sa faci niste miscare, dar nu pentru a te intalta, ci pentru ca in caz ca ai noroc sa te inalti sa poti sa te inalti, sa aiba organismul de unde lua ce are nevoie.

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Daca te urci pe ea poate mai cresti putin.