| Laurentiu_Oprean_1993 a întrebat:

Eu am putina burta si as vrea sa ma apuc de sala, vreau sa fac abdomene in fiecare zi, vreau sa am abdomen plat(fara pătrățele) si vreau sa stiu : 1) cate abdomene trebuie sa fac sa primesc rezultate (abdomen plat)?

2.) dupa cat time primesc rezulatate (ma tin si de dieta nu mai mananc tâmpenii)?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De cand se fac patratele cu abdomene?

Asta doar copiii mici incearca.

| SoleX a răspuns:

Daca vrei abdomen plat trebuie sa scapi de tesutul adipos de pe el, nu cu abdomene, nu inteleg de unde prostia asta cu abdomenele, exercitiile care antreneaza dreptul abdominal nu ard lipidele!

| Laurentiu_Oprean_1993 explică:

Pai atunci spune ce sa fac, daca nu stiu ceva, spune tu daca te duce capu