| iuliaa22 a întrebat:

eu fac echitatie si as vrea sa stiu cam ce ar urma dupa galop sau cand se vor face sariturile peste obstacolele?

8 răspunsuri:
| stefan1993ful a răspuns:

După galop urmează căzături păpușică!

| iuliaa22 explică (pentru stefan1993ful):

Sunt si ele bune

| stefan1993ful a răspuns (pentru iuliaa22):

Iulia am colege de muncă ce fac echităție doar ca e diferit ..sunt in Franța! Știu doar că e scump! Se plânge mereu de acest aspect! Ce fel de echitație cu cai falși?

| stefan1993ful a răspuns:

Iulia am colege de muncă ce fac echităție doar ca e diferit ..sunt in Franța! Știu doar că e scump! Se plâng mereu de acest aspect! Ce fel de echitație faci cu cai falși? Nu glumesc!

| iuliaa22 explică (pentru stefan1993ful):

Eu fac echitatie la un centru special. Am facut pas, trap, iar acum sunt la galop.
Voiam doar sa stiu ( daca e posibil ) cam dupa cat timp ar urma sariturile peste obstacolele.

| stefan1993ful a răspuns (pentru iuliaa22):

Da.mi adresa ta de Facebook ..sau de whatsapp să putem discuta mai pe larg...aici nu prea e posibil! Daca nu te superi bineinteles!

| iuliaa22 explică (pentru stefan1993ful):

Instagramul se poate?

| stefan1993ful a răspuns (pentru iuliaa22):

Da ...desigur da.mi adresa ta sau poftim pe a mea stefan_paduraru2003 Sunt cu spatele si am căști pe cap de culoare albastru!