| monutza90 a întrebat:

Eu fac pilates de 2 saptamani, in fiecare zi cate 30 de minute si saptamana acesta am inceput sa merg la sala, lunea si miercurea la aerobic iar vinerea la zumba. Oare exista vreo problema ma refer la faptul ca poate exagerez facand prea multa miscare? Tin sa precizez ca pana sa incep pilates eram o persoana sedentara.Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| nikoletanicko a răspuns:

Nu trebuie sa o iei din prima tare pe rand toate

| briosicatha a răspuns:

Nu cred ca exista vreo problema in a face sport. Nu consider ca iti suprasoliciti corpul facand sport aproape zilnic. Acest lucru este recomandata, iti vei mentine forma fizica. Bravo, tine-o tot asa. :*