| clipsteaua a întrebat:

Eu merg in germania la munca ( depun mult efort / construcții ). Are ceva daca consum creatina fara sa fac sala? Ma gandesc ca o sa ma ajute cu forta.

Răspuns Câştigător
| hgcl a răspuns:

Nu are aboslut nimic, doar sa consumi 2, 5-3 litri de apa pe zi. Iar daca nu mergi la sala o poti administrata dimineata la prima masa si sa nu depasesti 5 g pe zi. Iar perioada de incarcare este doar de marketing zic eu... Spor la treaba!

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Incearca acest supliment http://ro.men-solution-plus.com/

| Madalin01 a răspuns:

Nu, bineinteles ca e bine sa iei big grin chiar te ajuta in privinta fortei si rezistentei la efort fizic. Poate pui si masa musculara laughing

| Perfectshoter a răspuns:

Pai diferenta depinde de varsta si masa musculara pe care o ai initial dar totusi te avertizez ca consumul de substante pentru cresterea masei musculare iti va creste riscul de cancer.