| Editzelu a întrebat:

Eu nu inteleg un lucru!
Daca Bayern Munich a pierdut cu PSG, atunci ce cauta in semifinala UCL 2018?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

A pierdut in grupe dar s-a calificat mai departe de pe locul 2.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu intelegi fotbalul deloc...

Bayern a pierdut in grupe cu PSG, apoi i-au batut. S-au calificat din grupa si au ajuns in optimi,, i-au eliminat pe Besiktas cu 8-1 la general, au picat cu Sevilla in sferturi, i-au batut aseara cu 2-1 in deplasare, mai au de jucat returul, Bayern e calificata aproape in semifinala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem abia în sferturi...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Si Ronaldo deja a pus lacatul pe toata competitia, cel mai bun fara doar si poate!

| alexboss2020 a răspuns (pentru Drimmero):

Clar! Este cel mai bun atlet al fotbalului pe care l-am vazut acum! Barcelona este calificata la fel ca Real si Bayern!
Eu mizez 4+ goluri Barcelona si Liverpool bate cu 2-1 acasa si face egal la City, orice este posibil dar mai putin la Barcelona-As Roma