| anonymus322 a întrebat:

Buna TPU eu practic fotbal dar nu am destula incredere in mine, adica cand am mingea la picior dau repede pasa, joc la siguranta. Ma tem sa driblez doar ca sa nu gresesc si de driblat stiu pentru ca la antrenamente driblez, cu prietenii driblez dar in meci am emotii si ma intrebam ce as puteam face pentru ca asta ma face sa joc mai prost. Poate e cineva care a trecut prin asta si ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Trebuie sa-ti dezvolti increderea in tine. Pune-ti urmatoarele intrebari,, care vor fi consecintele negative daca dau pasa?",,, am intr-adevar motive sa ma tem de nereusita?". Cauta articole pe tema asta, invinge-ti teama!

Răspuns utilizator avertizat