| 1Hekate1 a întrebat:

Buna TPU
Eu vreau sa slabesc.Am 15 ani si sunt fata. Merg la sala de 3-4 ori pe saptamana.In zilele fara sala in general ma plimb sau mai ies cu rolele, dar azi am stat acasa pentru ca a plouat. Avand in vedere deci ca azi nu am facut deloc miscare cam cate calorii ar trebui sa mananc in total? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mai putin decat intr-o zi cu sala. Dar nu te concentra asa mult pe calorii, in zilele fara antrenament consuma foarte putini carbohidrati ( spre zero ), asta e diferenta.

| 1Hekate1 explică (pentru Cosmin86):

Mersii mult

| Cosmin86 a răspuns (pentru 1Hekate1):

No problem

4 răspunsuri:
| KuryKaname a răspuns:

Spune-ne si cate kg ai si ce inaltime, pentru a iti spune daca poti sa mai slabesti sau esti ok

| 1Hekate1 explică (pentru KuryKaname):

Nu vreau sa imi zici daca e nevoie sa slabesc! Vreau sa imi zici doar cate calorii trebuie sa mananc azi