| Kipsu a întrebat:

Buna TPU fac sala de 6 luni am 16 ani 1.70 si 62 de kg si as dori sa stiu ce supliment ar trebui sa folosesc ca sa cresc in masa musculara am folosit pana acum gfx gold(folosesc doar de 2 luni) dar parca nu mai da rezultate.Ce este mai bun whey sau mass gainer pentru cresterea in masa musculara? Imi puteti sugera cateva produse?

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Daca nu mai da rezultate, poate e din cauza exercitiilor...creste putin numarul de calorii pe care le consumi si schimba exercitiile ca serii, repetari si greutate.

| SemperPrimoris1992 a răspuns:

Gfx-urile sunt MIZERII!

Vrei ceva cu care sa vezi rezultate?
ISO : PRO de la MyProtein in combinatie cu BCAA 4:1:1