| Gabyy2221 a întrebat:

Fac sala de forta si intrebarea mea este cu ce ar trebui sa inlocuiesc painea? La mese as vrea sa nu mai mananc paine, dar daca nu o sa mai mananc deloc o sa slabesc? si nu as vrea asta, as vrea sa pun masa musculara nu grasime pentru ca painea ingrasa si eu nu vreau sa ma ingras.

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Din cate stiu eu,(sigur ma insel) daca faci forta nu trebuie sa mananci mai mult? Gen multa carne, paine si chestii bogate in vitamine, minerale si fibre?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e bine sa renunti definitv la paine deoarece are niste b-uri si vitamine necesare. Inlocuieste-o cu cea neagra sau integrala si nu mananca mai mult de 4 feli pe zi (2 daca e alba).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca doar o felie de paine neagra

| KissingTheShadows a răspuns:

Pâinea integrală e chiar bună.

| andraszbacidãcucracii a răspuns:

Caută pe Youtube angel fitness poți găsi multe informatii utile.