| tiktak44 a întrebat:

Buna TPU Funda
De cateva luni m-am apucat de sport, inainte faceam 20 de flotari, acum pot 60, abdomene,tractiuni din ce in ce mai multe, tot felul, si ca sa imi urmaresc progresul, imi rezem telefonul pe ceva, ii dau play la filmare si ma intepartez de el
Problema este ca in video-uri nu se vede nici un progres, am niste pectorali rotunzi si netezi si par mult mai gras decat in oglinda, dar in oglinda par sa am un piept frumos voluminossi un abdomen mai definit
Am 1.82-73 kg
Cine ma minte?
P.S.(Folosesc un iphone 5)

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo vezi ca sportul chiar e bun, doar ca prin flotari numai cresti in mushi pentru ca organismul se adapteaza cu greutatea ta de asta trebuie sa faci excertiti cu gantere /bara
http://www.culturism.ro/......ulare.html

| tiktak44 explică (pentru RAY):

Da,stiu,dar problema era ca eu obeservasem cum pieptul meu s-a marit dar pe camera se vedea urat, problema era ca puneam camera undeva la nivelul buricului si crea un efect vizual ciudat, odata ce am pus-o mai sus, la nivelul pieptului am descoperit ca de fapt am un piept mai frumos