| Raawrrr a întrebat:

ieri mi-am facut abonament la sala si am mers la But&Abs,am facut febra musculara la picioare in partea de sus si la abdomen, dar nu chiar asa tare ca si la picioare.Azi de la 8 am Body Tone, credeti ca as putea face exercitiile acelea avand in vedere febra mea musculara?

Răspuns Câştigător
| Andutzu01 a răspuns:

La body tone, trebuie sa depui putin efort, si avand in vedere de febra ta musculara cred ca te-ar incurca. happy

| Raawrrr explică (pentru Andutzu01):

Offf,chiar vreau sa merg sad

| Andutzu01 a răspuns (pentru Raawrrr):

Daca iti doresti asa de mult, du-te si daca tu poti sa faci cu febra musculara, adica daca poti rezista, e numa bun happy

4 răspunsuri:
| MariusJust4Dream a răspuns:

Trebuie sa mergi deoarece febra musculara trece mai repede daca fasi efort.Bafta.

| camitzu27 a răspuns:

Inainte sa faci miscare mananca o lingura de zahar si nu ai sa mai faci. la mine functioneaza