| sweet1399 a întrebat:

Imi puteti spune ce exercitii sa fac pentru a avea un abdomen plat. Fac exercitii cardio HIIT de o luna, am slabit dar tot nu am un abdomen plat. Sunt fata, am 15 ani, 1.66 inaltime si 53 de kilograme.

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Nu cunosc programul HIIT dar eu am facut insanity 2 luni si se cunoaste excelent

| sweet1399 explică (pentru HaKa93):

Deci ai un abdomen plat acum?

7 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

laughing nu chiar plat insa mult mai format ca inainte tongue ti-l recomand cu mare placere

| sweet1399 explică (pentru HaKa93):

Ok. Inca o intrebare : esti fata sau baiat?

| HaKa93 a răspuns (pentru sweet1399):

Baiat. nu se cunoaste in poza de profil?

| sweet1399 explică (pentru HaKa93):

Nu am vrut sa apara cofuzii. Daca erai fata voiam sa te mai intreb ceva. Dar acum nu mai am intrebarii. Multumesc :*

| HaKa93 a răspuns (pentru sweet1399):

Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| sweet1399 explică (pentru HaKa93):

Mi-ai fost