| Casilias a întrebat:

Imi spuneti si mie cand apare episoade noi din inazuma eleven ca m-am plictisit de finala frontierei fotbalului. Funda! happy

5 răspunsuri:
| xgaming31 a răspuns:

Http://www.deseneanime.ro/desene-animate/i/inazuma-eleven/
Aici ai subtitrat pana la episodul 62

| Atrix a răspuns:

Eu nu mai uit pe Cartoon deoarece sunt prea in urma...
mai bine uita-te aici: http://www.manga-kids.com/category/anime-ro-sub/inazuma-eleven-ro-sub

Pe site-ul de mai sus is momentan 65 de episoade subtritate in romana si apare cate un episod nou odata la 2-3 zile uneori chiar zilnic sau alteori odata pe saptamana.
Decat se te uiti la Tv unde le ia un an sa bage episoade noi mai bine te uiti pe net.
Singura diferenta este ca numele lor sunt altele.

De exemplu pe Mark Evans(portarul) il cheama Endou Mamoru sau pe Axel Goenji...dar eu m-am obisnuit repede.

| EndouMamoru a răspuns:

Sie eu ti-as recomanda la fel ca si Atrix site-ul Manga Kids. Iar daca ai peste 15 ani poti face parte din echipa Manga-Kids si poti face parte din procesul de traducere si editare al anime-urilor. Sper ca te-am ajutat.

Funda?

| ovidiunicolae a răspuns:

Cred ca apare pe 30 august sau pe 15 septmbrie

| Julia3299 a răspuns:

Http://www.promovies.tv/cauta.php?s=inazuma+eleven&submit=Search aici sunt pana la 89 momentan, dar le traduc foarte repede si le posteaza;)