| Kayn221 a întrebat:

Ma apuc de sala si as vrea sa stiu cu ce exercitii/aparate ar trebui sa incep. Sunt destul de slabut si as vrea sa am un fizic mai ok.
Pe langa asta, ce ar trebui sa includ in alimentatie pentru a ma avantaja si ajuta cu sala?
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Cu exercitiile si aparatele eu iti recomand sa iti iei pentru prima luna instructor (platesti 100 de lei in plus) ca sa iti arate el fiecare exercitiu, executia corecta, aparatele cum se folosesc si pentru ce grupa.In alimentatie ai nevoie de carne,lapte,branza, oua, nuci, migdale, banane.Eu ti-as putea da un program complet saptamanal dar este altceva sa ti se explice face2face cum si ce decat virtual pentru ca esti la inceput.Bafta!

1 răspuns:
| Morfino1 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa cauti pe net, exercitiile ( cum se executa corect ) sa incepi sa adopti un program de antrenament
. Alimentatia incearca sa lasi fast food-ul, sucurile de tot felul. Dar cel mai mult ai nevoie de vointa!