| AlexAL275 a întrebat:

Mă întrebam dacă mi-ați putea niște sfaturi cu privire la dribling. Atunci când vine cineva spre mine să-mi ia mingea parcă mă blochez si în unele situații mai pierd și mingea. Parcă nu aș fi sincronizat și nu aș putea gândii în timp ce am mingea la picior. Am încercat să mai învăț tehnici de dribling, dar mă încurc, nu mă pot mișca repede cu mingea, mă încurcă singur în minge. Ps: sunt băiat și am 16 ani

1 răspuns:
| Abx12 a răspuns:

In caz de mai esti pe aici, intra pe canalul de ytb "improved football" si ai sa inveti multe.