| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am gasit o metoda cum sa câștig mai des la pariuri sportive, metoda mea este ca pun câte 3 sau 4 meciuri pe zi cu miză de 10 sau 20 lei.

Ce ziceți va merge? A mai încercat cineva pana acum metoda asta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca e metoda ta, de ce ne intrebi pe noi?

| siriusblack98 a răspuns:

Nimeni n-a mai incercat metoda asta decat marea majoritate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miza mai mare la meciuri mai putine ca numar Logic ca iti da o sansa mai mare de reusita.
Eu jucam intr-un timp : cu miza de 50 -100 lei pe 2-3 meciuri in total sa adun o cota de 2-3.
La agentia de pariuri., se uitau la mine de parca as fi afacerist laughing

| InvatamProgramare a răspuns:

Absolut toate casele de pariuri din Romania fac profit, si inca unul mare... Si absolut toate se bazeaza ca 'baietii destepti' inventeaza strategii de 'imbogatire'. realitatea e ca doar 5-10% din cei care joaca fac bani, ceilalti isi duc salariile sau alocatiile la casele de pariuri.