| StefaniaIoanaRaicu a întrebat:

Mi-am luat nişte patine noi pentru începători si încă nu am mers pe ele. Nu ştiu dacă trebuie ascutite pentru ca au lama mai... (mai pătrată greva de acest gen). Daca trebuie ascuțite cu ce?

1 răspuns:
| NoahHermionaa a răspuns:

Nu trebuie ascutita, si eu mi-a luat "Mos Craciun" unele de incepatoare si nu trebuie decat sa le dai jos cauciucul ala de pe lama pentru ca sunt ele deja ascutite happy.Nu te mai ingrijora, incearcale si daca tu simti ca nu aluneca cum trebuie te duci la un om de la patinoar pentru ascutire, la mine in oras, la fiecare patinoar exista un om care sa le ascuta, la fiecare patinoar si iti ia [utin bani maxim 30 de lei.