| Piisiiiii a întrebat:

N-am mai pus de mult o întrebare si m-am gândit ca ar fi cazul. De curând am început sa practic niște exerciții pentru fundlaughing adică știți voi se apropie vara si trebuie sa aratam bine. Oricum, fac in fiecare seara genuflexiuni, fandări si o serie de exerciții specifice pentru fund (gen alea cu piciorul ridicat un unghi de 90 de grade s.a.m.d) Întrebarea mea este : credeți ca aceste exerciții sunt eficiente si fundul meu ar putea fi puțin mai mare si mai sexy, adică sunt destul de slaba si am 84 pe sold so mi-aș dori sa ajung la 90. Credeți sa as putea ajunge? Daca da, încât timp? Mulțumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Scrie pe youtube ass exercise. Am vazut cateva si se merita, chiar functioneaza, dar cel mai bine ii cand ai si greutati in mana, o sa iti i-a cateva lunii fiindca nu tii se schimba corpul intr-o zii. O sa ajungi, trebuie un pic sa rezisti si sa te chinui, da te asigur ca ajungi unde vrei daca nu te lasi orice ar fi. Is un fel de exercitii unde sari cu mainile in sus si te lasi pana jos scotandu-ti curul in spate de fiecare data, si asta sa face de 20 de ori, dupa aia mai mult daca poti. Cauta pe youtube ca iti arata aia si iti explica cum. Sper sa iti fie de folos, si sa ajungi la 90winking, stiu ca poti.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de ritmul tau de crestere, de conformatia corpului, de mostenirea ta genetica si doar pe urma de aceste exercitii.Ce te faci daca tu nu ai inaltimea necesara si nu este nevoie de 90 cm la solduri tale pentru a fie in armonie cu restul corpului.De putut poti dar este nevoie?

| Piisiiiii explică (pentru corbulalbrosu):

Am 1.66, dar as vrea sa fac 90 pentru ca daca acum am 84 si pot sa spun ca e foarte mic, nu cred ca ar fi mult 6 cm. sunt mulțumită de mostenirea mea genetica, adică posteriorul meu are un aspect frumos, este rotind si tonifiat, desi nu am muncit cu exerciții! Eu întrebam daca as putea creste cu 6 cm, adică sa pun mușchi care cu siguranță ar arata superb si in cat timp

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Piisiiiii):

Daca consideri ca ar fi un fundulet minunat atunci merita sa te lupti sa-l obtii. Succes.

| JigSaw1 a răspuns:

Urmeaza planu de antrenament a lui Jennifer Selter.scrie pe youtube si o sa vezi