| Anonim202225 a întrebat:

Bună TPU! Numai belele pățesc cu comenzile de pe net! Sa trecem la subiect laughing stie cineva dacă merg strămtati adidașii (sneakers) de sport? Mi se par larguti, am pus tălpici dar asa dau o impresie ca te freacă la calcai. Stie cineva vreo metoda de a-i strange puțin? e material usor ca de pânză de la Puma pentru alergare

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Dacă sunt largi înseamnă că așa sunt ei făcuți de fabrică. Nu cred că le poți face ceva.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa ceva nu se cumpara online. Doar din magazin fizic.
Ca sa ii poti proba.
Dar pentru unii ca tine comanda online e mai in trend.

| Anonim202225 explică (pentru darrio2007):

Pentru unii ca mine, poate nu au timp sa meargă la cumpărături, lumea mai și lucrează, mai și are cursuri sau pur și simplu nu stau în oras, nu înțeleg de unde atata hate și frustrări la unii? cumpărăm cumva din banii tai? Nu ai vorbele la tine treci mai departe... treci la culcare nenea

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim202225):

Alo, gara, nu eu am probleme cu asemenea comenzi. Tu ai.

| Anonim202225 explică (pentru darrio2007):

Si care e faza cu frustrarea ta? Treci mai departe dacă nu ai de dat un răspuns...

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim202225):

Tu esti frustrat. Eu nu cumpar online, tinere, obiecte de imbracaminte sau incaltaminte. Zi mai bine ca ai dat-o in bară si m-ai gasit pe mine sa iti descarci nervii.

| Anonim202225 explică (pentru darrio2007):

Foarte bine ca nu cumperi, dacă te fac 300 lei, oricum le-am găsit " proprietar "... nu ma fac banii doar ca îmi pare rau sa ii țin degeaba

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ca pătesti belele adidasii nu i cumperi niciodata online, mergi in magazin sa i probezi dar daca esti comod asa ti trebuie pierzi bani ca fraierul. Daca i strimtezi adio i strici îi poti arunca, singurul lucru pe care il poti face este sa i vinzi pe olx dar nu cu cît i ai cumpărat ci mult mai ieftin, macar iei ceva bani pe ei decat sa i arunci.

| Anonim202225 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Se mai întâmple, ce sa faci?

| Freya1 a răspuns:

Eu nu îmi cumpăr niciodată haine și îmbrăcăminte de pe internet.De fapt in general nu cumpăr chestii de pe internet fără sa le pot proba sau vedea pentru ca nu am încredere.

Nu stiu dacă poți sa stramtezi adidasi.De pantaloni, de haina, da stiu, da la încălțăminte nu sțiu dacă merita sa ii stramtezi.
Poți încerca la un pantofar.

| Frank51 a răspuns:

Dă-i retur și ia-ți altă mărime că e gratis.

| Anonim202225 explică (pentru Frank51):

Tocmai ca marimea e buna, sunt largi adica nu la lungime, ci la lățime, mărime mai mica nu am cum, asta e, nu e prima data, îmi încerc norocul sa-i vina lu' maica-mea ca sunt fata, ea poarta o mărime mai mare dar dacă sunt mai lati piqte ii vin... mi-am încercat doar norocul sa vad părerea celor de pe TPU dacă e vreo modalitate

| Anonim202225 explică (pentru Frank51):

Poate chiar asa e, dar îmi plac mie mai pe laba piciorului, pentru ca nu sunt mari la lungime și daici imi da impresia ca sunt largi

| Frank51 a răspuns (pentru Anonim202225):

Dacă sunt largi înseamnă că așa sunt ei făcuți de fabrică. Nu cred că le poți face ceva.

| Robert2526 a răspuns:

Pune talpici mai groase, alta medota nu ai

| Anonim202225 explică (pentru Robert2526):

Tocmai,cu talpici ma freacă la calcai, fără sunt puțin lati ( larguti)