| Elena20022903 a întrebat:

pe 8 august plec in tabara si vreau sa slabesc putin. Am 56 de kg, si vreau sa slabesc 2, ce sa fac?
Nu prea fac sport ca nu am unde sa alerg si mananc dulciuri si paine.
Ce sa fac?
Vreau sa tin un mic regim in care pot manca normal, deoarece am 13 ani.
Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Gabi696969 a răspuns:

Eu am slabit 5kg in 5 zile. Dimineata mananac o lingura de tarate de ovaz cu iaurt 0% grasime lapte 0%grasime sau apa calda. La amiaza doua oua fierte cu sare
Si seara piept de pui la gratar dar nu prajit. Vezi cand ai slabit cat ai vrut te opresti. Si dupa asta poti manca normal. Funda?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Calculeaz-ti caloriile si sa nu faci peste 1000 pe zi.Asa am slabit eu 6 kg dar am mancat si dulciuri si chipsuri si mai multe...

| Radu284 a răspuns:

Nu trebuie neaparatr sa alergi. Daca vrei sa slabesti, nu mai manca carbohidrati (paine, dulciuri, orez, cartofi, etc.)

Mananca si tu rosii, salata verde, castraveri, iaurt, etc.

| ツDiana a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci atat de multe dulciuri si paine, insa pentru 2 kg in plus sau in minus, nu merita efortu.