| Popa_Elena_1994 a întrebat:

Pentru cei care circula cu biccleta in Bucuresti, mai ales pentru cei care se duc la munca pe bicicleta, cum este? Ce distanta parcurgeti zilnic si in cat timp? Ce bicicleta folositi?

Locuiesc in Ghencea/Antiaeriana si lucrez la Obor - ar fi pretabil traseul pentru bicicleta?

Răspuns Câştigător
| FlorinPopa a răspuns:

Am de parcurs 7 km. Merg pe trotuar si fac 35 de minute. Pana traversez toata piata Unirii, dureaza.
Locuiesc in Titan si lucrez la Piata Constitutiei.
Folisesc o bicicleta de munte Mountainbike.

| Popa_Elena_1994 explică (pentru FlorinPopa):

Foarte util. 7 km in jumatate de ora e un timp bun, cred. Voi incerca foarte curand.

1 răspuns: