| alexx102428 a întrebat:

Pronostic la CFR CLUJ-FCSB? Eu zic 2 solist.Voi ce pronostic aveți?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Meci greu. Pauza sau Final X, zic eu.

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Egal

| Holiday a răspuns:

Probabil ca esti suportet FCSB-ist daca acest meci ti se pare a fi de 2 solist.
Pana una alta CFR are o linie de clasament mai buna decat Steaua, are un antrenor mult mai bun si joaca si acasa.

| Adiadictie a răspuns:

| TheCraftingHero a răspuns:

E greu.CFR are antrenor mai bun si are o defensiva mai bine organizata.SI pe langa asta, mie unuia mi se pare mult prea clar ca are arbitrii de partea ei.Eu cred ca Steaua ar trebui sa se multumeasca cu un egal.Steaua are un avantaj pe partea ofensiva si pe partea de valoarea si experienta jucatorilor, mai ales valoarea individuala si pe ruperile de ritm ale lui Alibec. Daca Dica stie cum sa isi mobilizeze jucatorii astfel incat sa se organizeze pe defensiva si pe atac sa puna cat mai mult in valoare calitatile lui Alibec si Budescu cred ca ar putea scoate un 2-0/2-1.Daca nu va face lucrul aceste nu cred ca va marca mai mult de un gol si ar trebui sa se multumeasca cu un egal.( Si sa nu uitam ca Steaua are in plus moralul excelent dupa ultimele 2 victorii la scor din Europa League si campionat).Eu cred ca daca Steaua scoate macar cate un egal cu Dinamo si CFR si bate pe Beer Sheva isi va usura sezonul destul de mult.