| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Spuneți-mi tot ce trebuie sa fac sa obțin abdomen plat plat pana la vara, am putin de tot burta, nu mult vreau sa scap de ea, ce pot face sa am rezultate pana in Iunie? Fac chiar orice pentru rezultate!

Răspuns Câştigător
| Eduard75 a răspuns:

Buna Anna, daca vrei sa dai burta jos atunci trebuie sa respecti 3 reguli,
1, Fara pic de carbohidrati, adica paste fainoase ciocolata zaharuri cipsuri corvirigi etc, stai pe salate piept de pui mancaruri slabe in grasimi si carbohidrati si paine 2-4 feli de paine feliate zi. maxima ta de carbohidrati pe zi sa fie 50 grame.
2. fa cardio de 4 ori pe saptamana, alearga in aer liber 1-2 ore la viteza normala.
3. bea pe stomacu gol un pahar de 250ml de apa cu o lamaie intreaga stoarsa in ea. si un supliment de baza, L-carnitina, cauta pe net e foarte buna, acelereaza arderea grasimilor cu 70%. si nu e vreo prostie de pastile care te ingrasa mai mult sau alte efecte, sper ca ti-am fost de ajutor, daca mai vrei sfaturi cautama pe Facebook Eduard Florescu.

1 răspuns:
| Scarlettttttttt a răspuns:

Daca ai putina grasime pe zona abdominala trebuie sa o dai jos, musculatara nu va putea fi vizibila din cauza acesteia! Tine o dieta si fa cardio si fitness alternativ.