| aleee5262 a întrebat:

Buna TPU. Stie cineva daca sporturile de contact gen lupte, dans sportiv sau altele se mai desfasoara fizic sau sunt online in toata tara? As vrea sa ma inscriu dar preferabil sa se mearga fizic

10 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

N-ai auzit ce a zis fosta secretara de stat de la ministerul sanatatii? Ca si fotbalistii trebuie sa pastreze distanta fizica si sociala intre ei cand joaca pe teren.

| aleee5262 explică (pentru CodrutElian1990):

Macar ei joaca happy MACAR atata

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru aleee5262):

Chiar nu ai inteles ce am spus, sau ce a spus aceasta inculta. Cum sa joci fotbal stand la distanta de adversar?! Da, a la femei cetire!

| AnastasiaK a răspuns:

Din ce oraș ești?

| aleee5262 explică (pentru AnastasiaK):

Baia Mare. Din cate stiu la noi e verde da mna nu cred ca se mai tine niciunde

| AnastasiaK a răspuns (pentru aleee5262):

De ținut se țin pentru sportivii de performanță cam peste tot. În rest, sunt antrenori care au găsit "soluții" să țină săli deschise. În Baia Mare din păcate nu cunosc și nu te pot îndruma spre nimeni, dar nu strică să cauți că s-ar putea să găsești.

| aleee5262 explică (pentru AnastasiaK):

Ideea era ca imi doresc doarte mult sa ma inscriu la un sport de lupte in special karate sau ceva pe acolo doar ca din cate am vazut se tin doar online

| AnastasiaK a răspuns (pentru aleee5262):

"Ideea e" că dacă nu ești tu în stare să cauți o sală, nu înseamnă că ele sunt închise. Știu minim o sală de sport de contact unde se continuă antrenamentele și în Baia Mare. Nu e de karate, așa că n-are rost să deschid discuția, dar faci spam aiurea cu aceeași întrebare pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansul nu e sport de contact, decât dacă le dai picioare in gură la ăia când faci roata țiganului.

| aleee5262 explică:

Rad? la inceput credeam ca e un raspuns serios laughing)