| KoCs a întrebat:

Stie cineva pe ce site pot vedea diseara Steaua - Viitorul constanta? Sau pe ce program il transmite?

Răspuns Câştigător
| Yellow94 a răspuns:

Uita-te pe dolce sport 1, de la 20:00

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partida va fi transmisa in direct pe DolceSport 1, de la ora 20:00.

| snzpaul a răspuns:

Partida va fi transmisa in direct pe DolceSport 1, de la ora 20:00.

| figaro a răspuns:

Dolce Sport 1

Răspuns utilizator avertizat
| zedrix a răspuns:

Salut. Meciul il poti vedea la TV pe DIGI SPORT 1 dar trebuie sa ai cablpu de la RDS-RCS s-au intri pe www.digisport.ro si intri la digisport1 live si vezi acolo. FORTZA STAUA!

| xFoorMusiicx3x a răspuns:

Salut descarca sopcast depe net instaleaza-l dai pe LIPE CHANALS si dai in js si cauti digi sport 1 funda?