| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU stiu ca acum e mult prea tarziu pentru mine dar vreau sa invat sa joc fotbal cat mai bine si ma refer mai ales la tehnica si sut ador acest sport as juca si 6 ore pe zi daca as avea cu cine dar nu ma pricep asa bine cum ar trebui si nu ma descurc prea bine pe teren vreau sa fiu bun cum as putea face asta? ( am 19 ani )

3 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Antrenamente....si eu am jucat fotbal(pana am "dat" de kick-box)...sau poti sa te uiti la tutoriale pe net, si cu niste prietenii te "antrenezi"

| LupulNecrutator a răspuns:

Iati Un Antrenor Personal Gen Muriniho Si in 2 ani ajungi la tv

| EmilTraian95 explică (pentru LupulNecrutator):

Sarcasm, impresionant, senzational, exceptional chiar, meriti premiul nobel.