| Matei4 a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani si am grasime in zona inferioara a pieptului... Cum as putea scapa de aceasta fara echipamente? PS: Nu pot face flotari corecte pana la capat si am un set de gantere acasa?

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Primul pas este sa scoti definitiv dulciurile din alimentatia ta. Apoi incearca sa ai cel putin 3 ore pe saptamana de mers pe jos intr-un ritm cat mai sustinut. Posibil in 3 - 4 luni sa vezi rezultate. Apoi poate iti faci curaj sa ajungi pe la o sala.