| Ioanamaria45 a întrebat:

Sunt din Craiova si as vrea sa merg la o sala de fitness si sa-mi iau si antrenor personal. Care sunt cele mai ok si cele mai ieftine sali din Craiova? Daca puteti sa-mi spuneti si pretul.

2 răspunsuri:
| lalaura94 a răspuns:

Aia poti afla doar tu mergand la salile mai aproape de tine si intreband cat costa abonamentul pe luna, dar sa te uiti sa aiba si aparatura suficienta, mai ales daca stii de ce ai nevoie, ca multe nu au de toate. Iar la faza cu antrenorul personal, nu merita banii, prea multi sunt total paraleli gigi muschi cu cursuri de 2-3 luni, chiar si in Bucuresti unde faceam eu sala. Cel mai bine te pui si citesti singura despre nutritie si fitness, daca vrei iti pot face eu un scurt rezumat pe privat, treaba e chiar foarte simpla.

| frumusetemicasinebuna a răspuns:

Fortuna-cv9. 70 lei