| marinelamarin a întrebat:

Buna tpu.sunt din focsani.sunt fata.as vrea sa merg la sala.ar costa cam 50 lei dar trebue sa platesc si antronor? vreau sa folosesc banda de alergat si ceva pentru abdomen.

5 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Pentru banda de alergat nu iti trebuie antrenor acum depinde ce vrei sa folosesti pentru abdomen.

| FitnessTrainer a răspuns:

Nu trebuie sa platesti niciun antrenor daca nu ai nevoie. Daca vrei sa faci chiar si alte exercitii mai complicate, poti sa te informezi de pe net, n-are rost sa dai bani degeba.

| vocea a răspuns:

Draga marinelamarin, daca dorinta ta este sa mergi la sala minunat, dar nu ai nevoie de antrenor este unul oricum acolo care iti va arata cum merge treaba si nu e nevoie de antrenor, daca ar fi dupa parerea mea nici nu ar trebui sa mergi la sala, acasa este locul perfect de facut sport, locul conteaza foarte putin, cel mai important este sa ai vointa, sa fii ambitioasa si sa nu renunti, si totul va merge perfect, sa nu uitam tu esti propriul tau stapan asa ca tu hotaresti ce vrei sa faci cu tine, mult succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vrei antrenor personal nu mai platesti nimic in plus

| unknøwn a răspuns:

Squat squat squat. Pentru cur misto.