| PussicatDolls a întrebat:

sunt fata, am 16 ani si mi-as dori sa imi dezvolt masa musculara de la maini, picioare, abdomen, dar fara sala, fiindca nu am voie. Stiti un program de exercitii care sa dea rezultate vizibile? Ce trebuie sa fac? Astept raspuns, multumesc happy

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai macar o bara de tractiuni?

| florynmondialul a răspuns:

Daca ai o bara poti sa faci tractiuni simple sau la spate pentru piept fa flotari iar pentru coapse genuflexiuni si fandari

| MrMuscolo a răspuns:

Si cum o sa faci muschi fara sala?

| Eualex667 a răspuns:

Http://www.youtube.com/channel/UCH9ciCUcWavMsFcAJtLUSyw Daca esti serioasa in privinta asta incearca aici.

| butuc55 a răspuns:

La o fata ii sta bine cu maini finute nu musculoaselaughing in fine daca vrei sa faci muschi la mana poti sa faci tractiuni la o bara si exercitii la triceps.

| Cosmin86 a răspuns (pentru butuc55):

Iti arat eu fete care fac tractiuni, flotari si multe altele si au maini foarte fine si picioare+fund+sani mega sexy ( ca orice fata care se antreneaza cu greutati )

daca nu te pricepi, nu mai abera, antrenamentul cu greutati ajuta o fata sa arate bine